Заявки за участие

 

Изтеглете Заявка за Участие в Писта Русе 2019

Изтеглете Допълнителен правилник  
Изтеглете Декларация за Участие в шоу програми
Изтеглете План за сигурност  

 

 

Общ списък заявки за участие в затворен маршрут Русе 2019

2019
  СЕРИЯ "КУПА ЛАДА"
№ по ред Име и № на клубния лиценз Пилот Автомобил клас
1 АСК Русе Кар Огнян Патенов лада 2101 Х2
2 АСК Русе Кар Джингис Кемалов Хасанов лада 2107 Х2
3 АСК Русе Кар Йордан Росенов Атанасов лада 2105 Х2
4 АСК Русе Кар Владимир Бончев Ганев лада 2105 Х3
5 АСК Русе Кар Андреа Стоянов Стефанов лада 2105 Х2
6 АСК Дианел - 034 Павел Шенков лада 2105  
7 АСК Жико - Моторспорт Велизар Добромиров Добрев лада 2101 Х1
8 АСК Стара Загора - 026 Евгени Антонов Семерджиев лада 2105 Х2
9 АСК Вромос Пламен Стоянов Първанов лада 2105 Х2
10 АСК Диамо Иван Хариев Лишев лада 2101 Х3
11 АСК Диамо Светослав Иванов Захов лада 2101 Х3
12 АСК Русе Кар Динчер Джелайдинов лада Х3
13 АСК София Кар Лъчезар Петров лада Х2
14 АМСК Боила автомотор спорт - 13 Бранимир Руменов Данов лада 2107 Х3 
         
  СЕРИЯ СПОРТ
№ по ред Име и № на клубния лиценз Пилот Автомобил клас
1 АСК Русе Кар Красимир Тодоров Анчев Хонда Сивик НС4
2 АСК Стара Загора - 26 Симеон Пламенов Симеонов Хонда Сивик НС4
3 АСК Стара Загора - 26 Деян Куманов Куманов Хонда Сивик НС4
4 АСК ФЛАТ АУТ - 004 / 19 Десислав Радославов Великов Хонда Сивик НС4
5 АСК Русе Кар Румен Денчев Коев Хонда Сивик НС4
6 АСК Хоби Кар Диян Георгиев Колаков Хонда Сивик НС4
7 АСК Елена Тийм - Бургас - 32 Атанас Тодоров Танков Хонда Сивик НС4
8 АСК Елена Тийм - Бургас - 32 Деян Даниелов Пешев Хонда Сивик НС4
9 АСК Елена Тийм - Бургас - 32 Симеон Георгиев Кандаров Хонда Сивик НС4
10 АСК Дианел Рейсинг  Искрен Веселинов Веселинов Хонда Сивик НС4
11 АСК Дианел Рейсинг  Йордан Яков Методиев Хонда Сивик НС4
12 АСК Ефко Рейсинг - 046 Кристиян Христов Хонда Сивик НС4
13 АСК Дамасцена Алба Костадин Костадинов Хонда Сивик НС4
14 АСК Дамасцена Алба Любен Емануилов Пежо 106 RC 4
15 АСК Дамасцена Алба Динко Монев Хонда Сивик НС4
16 АСК Дамасцена Алба Александър Димитров Хонда Сивик НС4
         
  СЕРИЯ ТУРИНГ
№ по ред Име и № на клубния лиценз Пилот Автомобил клас
1 АСК Елена Тийм - Бургас - 32 Стоян Георгиев Апостолов Хонда Сивик НС3
2 АСК Дианел Рейсинг  Светослав Димитров Ковачев Рено Клио НС3
3 АСК Дианел Рейсинг  Станислав Тодоров Паришков Опел Кадет НС3
4 Джорданрейсинг Минко Цвятков Минков Опел Астра НС3
5 АСК Ефко Рейсинг - 046 Александър Димитров VW Golf НС3
6 АСК Дамасцена Алба Кольо Карастоянов  Хонда Сивик НС3
7 АСК Дамасцена Алба Иван Влъчков Хонда Сивик НС3
8 АСК АРА Моторспорт - 010 Станислав Владимиров Първанов Хонда Сивик  
         
         
  СЕРИЯ "КУПА ЕНЕОС"
№ по ред Име и № на клубния лиценз Пилот Автомобил клас
1 КА -2 - Рейсинг Тийм - 52/2019 Васил Александров АУДИ А4 1.8Т  - 4Х4 НС2
2 КА -2 - Рейсинг Тийм - 52/2019 Ташо Ташев АУДИ А4 1.8Т  - 4Х4 НС2
3 КА -2 - Рейсинг Тийм - 52/2019 Христо Христов АУДИ А4 1.8Т  - 4Х4 НС2
4 КА -2 - Рейсинг Тийм - 52/2019 Антоний Тонев АУДИ А4 1.8Т  - 4Х4 НС2
5 КА -2 - Рейсинг Тийм - 52/2019 Денислав Терзийски АУДИ А4 1.8Т  - 4Х4 НС2
6 КА -2 - Рейсинг Тийм - 52/2019 Венцислав Станев АУДИ А4 1.8Т  - 4Х4 НС2
         
  СЕРИЯ МАКСИ
№ по ред Име и № на клубния лиценз Пилот Автомобил клас
1 АСК Старт - М Криводол Румен Веселинов Киров Субару Импреза НС2
2 АСК Вромос Александър Кръстев Мицубиши Лансер EVO 9 НС1
3 КА -2 - Рейсинг Тийм - 52/2019 Камен Василев Мицубиши Лансер EVO 10 НС1
4 КА -2 - Рейсинг Тийм - 52/2019 Константин Маршавелов Мицубиши Лансер НС1
5 АСК АРА Моторспорт - 010 Радостин Цанков Генчев Субару Импреза НС2
         
  СЕРИЯ СВОБОДЕН 
№ по ред Име и № на клубния лиценз Пилот Автомобил клас
1 АСК София Кар Ивайло Иванов Хонда  Сивик свободен
2 АСК Русе Кар Ивайло Димитров Христов лада 2105 свободен
3 АСК Хоби Кар Светозар Георгиев Зарчев VW Golf свободен
4 АСК Старт М Криводол Георги Стефанов Василев Хонда  Сивик свободен
5 АСК Флат-Аут Боян Стоянов Рено Меган свободен
6 АСК Флат-Аут Деян Харалачбиев Опел Корса свободен
7 АСК Флат-Аут Николай Николов VW Golf свободен
8 АСК АРА Моторспорт Росен Илиев Русев лада 2105 свободен
9 АМК Хасково - 024 Иван Маринов Бакърджиев Ситроен Саксо свободен
10 АМК Хасково - 024 Илия Иванов Вачев Ситроен Саксо свободен
11 АСК Русе Кар Иван Влъчков Sin R1 свободен

 

 

Заявки за участие в "Писта Русе" 2018 се подават на е-мейл: rosen@racing.bg

За записване  за участие в шоу- програмата

  1. Изпращане по е-мейл: rosen@racing.bg
  2. Трите имена,телефон за връзка, автомобил(марка,  модел), кубатура, номер на валидно свидетелство за управление на МПС,  нвомер на лична карта, ЕГН.
  1. От сайта pista-ruse.racing.bg  да се изтегли  формуляр ДЕКЛАРАЦИЯ, която трябва да се попълни собственоръчно и да се представи на организатора.

 

 

Заявки за участие в свободния клас се приемат до петък 08.06.2018 на обяд

Общ списък заявки за участие в затворен маршрут Русе 2018 

 

 

 

 

 

Общ списък заявки за участие в Затворен маршрут Русе 2017

      Серия "СПОРТ"        
№ по ред Съст. № Име и № на Клубния лиценз Пилот
Навигатор
автомобил клас За явка Лицeнз
1 АСК Русе Кар Огнян Асенов ВАЗ 2101 - 1600 см3 НС4 да C 17014
    Моторспорт/013 Патенов п.0175      
2 10с АСК Моторспорт Михаил Милков Ситроен С2 -1600 см3 RC4 да 32
    Т-Н/ 013 Симеонов п. А-5672      
3 АСК Казанлък Симеон Пламенов Хонда Сивик/1600 см3 НС4 да C17136
    Моторспорт/019 Симеонов п.531      
4 АМК Хасково Иван Маринов СитроенСаксо-1600см3 RC4 да 67
    /058 Бакърджиев п.0033      
5 АСК Джордан Ерменко Ерменков СитроенСаксо-1600см3 НС4 да C-17036
    рейсинг тим/          
6 АСК" ВРОМОС" Павел Георгиев Лада 2105 -1400см3 НС5 да  
    / 055 Шенков п.?      
7 33с АСК" ВРОМОС" Радко Кирилов СитроенСаксо-1600см3 RC5 да  
    / 055 Петров п.?      
8 16с АСК" ВРОМОС" Филип Борисов Пежо 106/1600см3 RC4 да  
    / 055 Игов п.5564      
9 27с АСК Флат Аут/ Петър Обретенов СитроенСаксо-1600см3 RC4 да  
    Flat-Out/009 Обретенов 195      
10 АСК Хоби Кар Искрен Веселинов Хонда Сивик/1600 см3 НС4 да  
    / Веселинов п.0507      
11 25с АСК Хоби Кар Диян Георгиев Хонда Сивик/1600 см3 НС4 да С-17052
    / Колаков п.      
12 29c АСК Хоби Кар Владимир Бонев Лада 2105 -1400см3 НС4 да  
    / Ганев п.?      
13 34с АСК "Елена Александър Еман. Хонда Сивик/1600 см3 НС4 ?  
    тийм"/044 Димитров п.      
14              
               
               
               
    Серия "МАКСИ"          
№ по ред Съст. № Име и № на Клубния лиценз Пилот
Навигатор
Автомобил клас За явка Лиценз
1 АСК Автотранс Пламен Николаев Мицубиши Лансер над 3,5 да  
    Рейсинг тим - Камбуров Ево9/ 2300 см3/п. ? HC1    
2 18м АСК СТАРТ-Н Румен Веселинов Субаро Импреза до 3,5 да С 17092
    Криводол - Киров 2000см3/п.№702 HC2    
3 17м АСК Флат Аут/ Николай Христов БМВ М3 - 3200 см3 до3,5 да С-17019
    Flat-Out/009 Георгиев / п. ? HC2    
4 16м АСК Флат Аут/ Ясен Обретенов БМВ Е30 - 3000 см3 до3,5 да С-17022
    Flat-Out/009 Обретенов / п. ? HC2    
5 АСК Флат Аут/ Стефан Либертинов Фиат Уно-1400 к.с до 3,5 да С-17017
    Flat-Out/009   Турбо/п.№0276 HC2    
6 КА-2 Рейсинг Константин Сефанов Мицубиши Ево 010 над 3,5 да В17004
    Тийм-035 Маршавелов 2200 см3/ п.№0165 HC1    
7 14м АСК "Вромос" Александър Тод. Мицубиши Лансер над 3,5 да  
    /055 Кръстев ? HC1    
               
    Серия "ТУРИНГ"          
№ по ред Съст. № Име и № на Клубния лиценз Пилот
Навигатор
автомобил клас За явка Лиц
1 АСК Дианел Станислав Тодоров Опел кадет -2000 см3 НС3 да C-17041
    Рейсинг / 032 Паришков п.№0137      
2 АСК Дианел Светослав Димитров VW голф-2000см3 НС3   C-17042
    Рейсинг / 032 Ковачев п.№0082      
3 85т АСК К-2 Рейсинг Иван Симеонов Хонда Сивик-2000 см3 НС3 да C-87004
    Тим/ 035 Влъчков п. 0556 /      
4 17т АСК "Хоби Кар" Румен Денчев Коев Хонда Сивик-1600 см3 НС3 да С-17053
    / 026   п.      
5 АСК Елена Стоян Георгиев Хонда Сивик-2000 см3 НС3 да С-17030
    Тийм /044 Апостолов п.№5646      
6 15т АМК "ХАСКОВО" Давид Пламенов Рено Клио 2000 см3 НС3 да  
      Будев п.№      
7 АСК Ефко рейсинг Красен Василев Рено Клио /2000 см3 НС3   С17-145
    Казанлък/008   п.№      

 

 

      СВОБОДЕН КЛАС    
           
№ по ред Съст. № Име и № на Клубния лиценз Пилот
Навигатор
автомобил клас
1 1p АСК Русе Кар Ивайло Красимиров Хонда Сивик-1500 см3 свобод.
    Моторспорт / Иванов п.№  
2 2p АСК Флат Аут/ Николай Христов VW голф-2000см3 свобод.
    Flat-Out/009 Николов п.№  
3 АСК Флат Аут/ Боян Милчев Рено Меган /2000 см3 свобод.
    Flat-Out/009 Стоянов п. /  
4 АСК "Хоби Кар" Васил Христов БМВ Е36 - 2800 см3 свобод.
    / Станков п.  
5 АСК "Хоби Кар" Ивайло Димитров ВАЗ 2105 - 1700 см3 свобод.
    / Христов п.№5646  
6 АСК "Хоби Кар" Велизар Николов VW голф 2-1600см3 свобод.
    / Ганев п.№  
7 АСК "Хоби Кар" Иво Иванов Иванов БМВ Е36 - 4400 см3 свобод.
    /   п.№  
8 АСК "Стари Росен Илиев Русев Хонда Сивик-2000 см3 свобод.
    Столици"   п.№  
9 Willi Motorsport IVAN VIOREL Dacia Logan 1597 cm3 свобод.
        п.№ 5692  
10 10р Willi Motorsport VOICU MATEI VW Lupo GTI-1598 cm3 свобод.
        п.№  
11 11р Willi Motorsport BROGGI FABRIZIO VW Lupo GTI-1598 cm3 свобод.
        п.№  
12 12р Willi Motorsport ZACHIA VALENTIN Dacia Logan 1590 cm3 свобод.
        п.№  
13 13р Willi Motorsport CARCEA ANDREI VW Lupo GT -1498 cm3 свобод.
        п.№  
14 14р       свобод.
        п.№  

 

Общ списък заявки за участие в Затворен маршрут Русе 2016

Пор.№ КЛАС СЕРИЯ Състез.№/  лиценз № Спортен клуб/ лиц.№ Водач - Име Автомобил  
1 X2 СПОРТ 4с/88 АСК  "Дианел Рейсинг"/ №32 Даниел Светославов Ковачев Ситроен Саксо/1600 см3  
2 Х2 СПОРТ 2с/201 АСК  "Русе Кар Моторспорт"/№009 Огнян Патенов ВАЗ 2101 /1600 см3  
3 HC4 СПОРТ 37с/130 АСК  "Хоби-Кар"/ Русе/ №055 Искрен Веселинов Веселинов Хонда  Сивик/1600 см3  
4 HC4 СПОРТ 42c/ АСК  "Хоби-Кар"/ Русе/ №055 Владимир Бонев Ганев Лада 2105 /1400 см3  
5 RC/4 СПОРТ 17с/094 АСК "Моторспорт Т-Н"/ №013 Михаил Милков Симеонов Ситроен С2/1600 см3  
6   СПОРТ 3с/ СК "Автоцар Рали-Сервиз"/ Димитър Атанасов  Пенчев Ситроен Саксо/1600 см3  
7   СПОРТ 45c/0348 АСК"4х4 Адвенчър"/012 Николай Бойков Петков Пежо 106/1600 см3  
8   СПОРТ 40c/0349 АСК "Стара Загора" /046 Павел Георгиев Шенков ВАЗ 2105 /1400 см3  
9   СПОРТ 41c/ АСК "Одесос Рейсинг"/ Стоян Драганов Драганов Ситроен Саксо/1600 см3  
10   СПОРТ 66с/ АСК "Вромос"/ Ивелин Марков ВАЗ 2105/  
11   СПОРТ 10с/ АСК "Вромос"/ Иван Михайлов Ситроен Саксо/1600 см3  
12 НС4 СПОРТ 11с/ 257 АСК"Хоби Кар"Русе / 055 Румен Денчев Коев VAZ 2101/1600 см3  
13 НС4 СПОРТ 44с/ 127 АСК"Хоби Кар"Русе / 055 Диян Георгиев Колаков Хонда  Сивик/1600 см3  
14 НС5 СПОРТ 19с/  АСК"Хоби Кар"Русе / 055 Дженгис  Кемалов Хасанов Лада Самара/ 1400 см3  
15 НС4 СПОРТ 43с/ 125 АСК"Хоби Кар"Русе / 055 Велизар Николаев Ганев ФВ Голф 2/1600 см3  
16   СПОРТ 7с/134 АСК "Казанлък Мотор спорт"/035 Симеон Пламенов Симеонов Хонда  Сивик/1600 см3  
17 Х2 СПОРТ 18с/021 АСК"Автомотоклуб Хасково"/ Иван Маринов Бакърджиев Ситроен Саксо/1600 см3  
18   СПОРТ 46c / 178 АСК " Джордан Рейсинг Тим" Ерменко Ерменков Ситроен Саксо/1600 см3  
               
               
Пор.№ КЛАС СЕРИЯ Състез.№/  лиценз № Спортен клуб/ лиц.№ Водач - Име Автомобил  
1 Х3 ТУРИНГ 2т/89 АСК"Дианел Рейсинг "/ 032 Станислав Тодоров Паришков Опел кадет/2000 см3  
2   ТУРИНГ 85т/011 АСК"КА-2 Рейсинг Тийм "/038 Иван Стаменов Влъчков Хонда  Сивик/2000 см3  
3 Х2 ?? ТУРИНГ  12 т/249 АСК  "София-град"/ 026 Илия   Въков   Вълчев ВАЗ 2108 /1600 см3  
4   ТУРИНГ 7т/139 АСК "ЕЛЕНА ТИЙМ"/  Стоян Георгиев Апостолов Хонда Сивик/2000 см3  
5   ТУРИНГ 22т/ АСК "ВРОМОС"/ Петър Бакалов Рено Клио Спорт/  
6   ТУРИНГ 28т/147 АСК "Одесос Рейсинг"/ Боян Милчев Стоянов Рено Меган/ 2000 см3  
               
               
Пор.№   СЕРИЯ Състез.№/  лиценз № Спортен клуб/ лиц.№ Водач - Име Автомобил  
1   МАКСИ 2м/ 225 АСК"КА-2 Рейсинг Тийм "/038 Константин Стефанов Маршавелов Мицубиши Ево 010/2200см3  
2   МАКСИ 4 м/044 АСК "БМВ Клуб България"/ ... Явор  Тодоров  Карастоянов БМВ М3 - 4000 см3  
3 Е  МАКСИ 3м/213 СК "Автоцар Рали-Сервиз"/ Илия Царски Мицубиши Лансер  
4   МАКСИ 1м/ 294 АСК"ВРОМОС"/ Пламен Николаев Камбуров Мицубиши ЛансерЕво9  
5 до3,5 МАКСИ 6м/ 007 АСК  "Ара Мотор Спорт"/ Атанас Димитров Божилов Тойота Селика ЖТ4/ 2000 см2  
6 до3,5 МАКСИ 19м/046 АСК"БМВ клуб България"/ Ивелин Сошев Йотков БМВ Е30 /3200 см3  
7   МАКСИ 21м/ АСК "Дунев Рейсинг"/ Румен Бончев Дунев Мицубиши Ево 7  
8 над 3500  МАКСИ 20м / 017 АМСК "Боила"/ Христо Пламенов Манолов Мицубиши Лансър ЕВО  
9 до3,5 МАКСИ 15м/030 АСК "Арт Рейсинг"/ Стефан  Красимиров Либертинов Фиат Уно-1400к.с. Турбо  
               
               
  ЗАЯВКИ -  СВОБОДЕН КЛАС - Писта Русе 2016      
Пор.№ КЛАС   Състез.№/  лиценз № Спортен клуб/ лиц.№ Водач - Име Автомобил  
1   свободен 1р/005 АСК "Арт Рейсинг"-Варна Петър Обретенов Обретенов Ситроен  Саксо/1600 см3  
2   свободен 2р/087 АСК"Дианел Рейсинг "/ 032 Светослав Димитров Ковачев VW голф/2000см3  
3 1,6 свободен 3р / 46 Bucarest Romania Sergiu Nicolae  WV Lupo Cup / 1600 см3  
4   свободен 4р/A1N1023 Bucarest Romania Cristian Mangri  WV Lupo Cup / 1600 см3  
5   свободен 5р/ Bucarest Romania Mihai Tomescu  WV Lupo Cup / 1600 см3  
6   свободен 6р/108 АСК "Хоби Кар" Русе Ивайло Димитров Христов ВАЗ 2105/ 1700 см3  
7   свободен 7р/256 АСК "Хоби Кар" Русе Ивайло Венелинов Симеонов Хонда Сивик/1600 см3  
8 А5 ( НС5) свободен 8р/ 252 АСК "Рангелов Моторспорт" Мирослав Ангелов Петков Форд Пума 1.4  
9   свободен 9р/ АСК "Хоби Кар" Русе Борис Григоров    
10   свободен 10p/   Стоян Апостолов    
 

Списък заявки за участие за Писта Русе 2015

 

Пор.№ СЕРИЯ Спортен клуб / лиц.№ Водач - Име Автомобил

 

1 СПОРТ АСК"Булкам Рейсинг Тийм" / 053 Румен Коев VAZ 2101
2 СПОРТ АСК"Булкам Рейсинг Тийм" / 053 Михаил Симеонов Cитроен С2/1600 см3
3 СПОРТ АСК  "Дианел Рейсинг"/ №35 Даниел Ковачев Ситроен Саксо/1600 см3
4 СПОРТ АСК  "Хоби-Кар"/ Огнян Патенов ВАЗ 2106 /1600 см3
5 СПОРТ АСК  "Одесос Рейсинг"/56 Калин Кираджиев ВАЗ 2107 /1400 см3
6 СПОРТ АСК "ЕЛЕНА ТИЙМ"/ 039 Слави Рупчев Лада 2105/1600 см3
7 СПОРТ АСК "Вромос"/ Ивелин Марков ВАЗ 2105/
8 СПОРТ АСК "Вромос"/ Радко Петров Пежо 205/
9 СПОРТ АСК "Вромос"/ Тодор Делинешев ВАЗ 2105/
10 СПОРТ СК "Автоцар Рали-Сервиз"/ Димитър Пенчев Cитроен С2/1600 см3
11 СПОРТ "Марина Моторспорт"/ Иван Ангелов Cитроен С2/1600 см3
12 СПОРТ АСК  "Хоби-Кар"/ Джингис Хасанов Пежо 106/1400 см3
         
1 ТУРИНГ АСК"София-Кар Моторспорт"/ 021 Ангел Григорчев РЕНО  Клио /1998 см3
2 ТУРИНГ АСК"Дианел Рейсинг "/ 035 Цветомир Цанков Пежо 206/ 1600 см3
3 ТУРИНГ АСК"Дианел Рейсинг "/ 035 Светослав Ковачев VW голф/2000см3
4 ТУРИНГ АСК"Дианел Рейсинг "/ 035 Станислав Паришков Опел кадет/2000 см2
5 ТУРИНГ АСК  "Хоби-Кар"/ Велизар Ганев VW голф/1600см3
6 ТУРИНГ АСК "Ефко Рейсинг-Казанлък"/ Димитър Кондев Опел Астра/2000см3
7 ТУРИНГ АСК "ЕЛЕНА ТИЙМ"/ 039 Стоян Апостолов Хонда Сивик/2000 см3
8 ТУРИНГ АСК  "Хоби-Кар"/ Диан Колаков Хонда Сивик/1600 см3

 

1 МАКСИ АСК "БМВ Клуб България"/ 15 Явор Карастоянов БМВ М3 - 4000 см3
2 МАКСИ АСК  "Хоби-Кар"/ Велимир Андонов БМВ 325 - 2800 см3
3 МАКСИ АСК  "Хоби-Кар"/ Ивайло Христов ВАЗ 2105/1700 см3
4 МАКСИ АСК "Дунев Рейсинг"/ Румен Дунев Мицубиши Ево 9
5 МАКСИ АСК"Автотранс Рейсинг Тим"/77 Пламен Камбуров Мицубиши ЛансерЕво9
6 МАКСИ АСК "ЕЛЕНА ТИЙМ"/ 039 Симеон Кандаров Форд / 2000 см2
7 МАКСИ СК "Автоцар Рали-Сервиз"/ Илия Царски Мицубиши Лансер
8 МАКСИ АСК"КА-2 Рейсинг Тийм "/051 Константин Маршавелов Мицубиши Ево 010/2200см3
9 МАКСИ АСК "Вромос"/ Петър Петров Пежо 205
10 МАКСИ АСК  "Ара Мотор Спорт"/18 Атанас Божилов Хонда Савик 2000 см2
11 МАКСИ СК "Автоцар Рали-Сервиз"/ Ивайло Т. Петков Мицубиши Лансер
12 МАКСИ СК "Автоцар Рали-Сервиз"/ Светослав Б. Манастирски Мицубиши Лансер
13 МАКСИ Стефан Либертинов-Арт Рейсинг Стефан Либертинов Фиат Уно-1400к.с. Турбо