Заявки за участие

 

Изтеглете .DOC Заявка за Участие в Писта Русе 2017   Изтеглете .PDF Заявка за Участие в Писта Русе 2017
Изтеглете .DOC Заявка за Участие в Русе Гранд При 2017   Изтеглете .PDF Заявка за Участие в Русе Гранд При 2017
Изтеглете Допълнителен правилник   План за сигурност
Изтеглете .DOC Декларация за Участие в шоу програми   Изтеглете .PDF Декларация за Участие в шоу програми

 

За записване  за участие в шоу- програмата

  1. Изпращане по е-мейл: Трите имена,телефон за връзка, автомобил(марка,  модел), кубатура, номер на валидно свидетелство за управление на МПС,  нвомер на лична карта, ЕГН.
  1. От сайта   pista-ruse.racing.bg    да се изтегли  формуляр ДЕКЛАРАЦИЯ,която трябва да се попълни собственоръчно и да се представи на организатора.

 

 

Заявки за участие в свободния клас се приемат до петък на обяд

 

Общ списък заявки за участие в Затворен маршрут Русе 2017

      Серия "СПОРТ"        
№ по ред Съст. № Име и № на Клубния лиценз Пилот
Навигатор
автомобил клас За явка Лицeнз
1 АСК Русе Кар Огнян Асенов ВАЗ 2101 - 1600 см3 НС4 да C 17014
    Моторспорт/013 Патенов п.0175      
2 10с АСК Моторспорт Михаил Милков Ситроен С2 -1600 см3 RC4 да 32
    Т-Н/ 013 Симеонов п. А-5672      
3 АСК Казанлък Симеон Пламенов Хонда Сивик/1600 см3 НС4 да C17136
    Моторспорт/019 Симеонов п.531      
4 АМК Хасково Иван Маринов СитроенСаксо-1600см3 RC4 да 67
    /058 Бакърджиев п.0033      
5 АСК Джордан Ерменко Ерменков СитроенСаксо-1600см3 НС4 да C-17036
    рейсинг тим/          
6 АСК" ВРОМОС" Павел Георгиев Лада 2105 -1400см3 НС5 да  
    / 055 Шенков п.?      
7 33с АСК" ВРОМОС" Радко Кирилов СитроенСаксо-1600см3 RC5 да  
    / 055 Петров п.?      
8 16с АСК" ВРОМОС" Филип Борисов Пежо 106/1600см3 RC4 да  
    / 055 Игов п.5564      
9 27с АСК Флат Аут/ Петър Обретенов СитроенСаксо-1600см3 RC4 да  
    Flat-Out/009 Обретенов 195      
10 АСК Хоби Кар Искрен Веселинов Хонда Сивик/1600 см3 НС4 да  
    / Веселинов п.0507      
11 25с АСК Хоби Кар Диян Георгиев Хонда Сивик/1600 см3 НС4 да С-17052
    / Колаков п.      
12 29c АСК Хоби Кар Владимир Бонев Лада 2105 -1400см3 НС4 да  
    / Ганев п.?      
13 34с АСК "Елена Александър Еман. Хонда Сивик/1600 см3 НС4 ?  
    тийм"/044 Димитров п.      
14              
               
               
               
    Серия "МАКСИ"          
№ по ред Съст. № Име и № на Клубния лиценз Пилот
Навигатор
Автомобил клас За явка Лиценз
1 АСК Автотранс Пламен Николаев Мицубиши Лансер над 3,5 да  
    Рейсинг тим - Камбуров Ево9/ 2300 см3/п. ? HC1    
2 18м АСК СТАРТ-Н Румен Веселинов Субаро Импреза до 3,5 да С 17092
    Криводол - Киров 2000см3/п.№702 HC2    
3 17м АСК Флат Аут/ Николай Христов БМВ М3 - 3200 см3 до3,5 да С-17019
    Flat-Out/009 Георгиев / п. ? HC2    
4 16м АСК Флат Аут/ Ясен Обретенов БМВ Е30 - 3000 см3 до3,5 да С-17022
    Flat-Out/009 Обретенов / п. ? HC2    
5 АСК Флат Аут/ Стефан Либертинов Фиат Уно-1400 к.с до 3,5 да С-17017
    Flat-Out/009   Турбо/п.№0276 HC2    
6 КА-2 Рейсинг Константин Сефанов Мицубиши Ево 010 над 3,5 да В17004
    Тийм-035 Маршавелов 2200 см3/ п.№0165 HC1    
7 14м АСК "Вромос" Александър Тод. Мицубиши Лансер над 3,5 да  
    /055 Кръстев ? HC1    
               
    Серия "ТУРИНГ"          
№ по ред Съст. № Име и № на Клубния лиценз Пилот
Навигатор
автомобил клас За явка Лиц
1 АСК Дианел Станислав Тодоров Опел кадет -2000 см3 НС3 да C-17041
    Рейсинг / 032 Паришков п.№0137      
2 АСК Дианел Светослав Димитров VW голф-2000см3 НС3   C-17042
    Рейсинг / 032 Ковачев п.№0082      
3 85т АСК К-2 Рейсинг Иван Симеонов Хонда Сивик-2000 см3 НС3 да C-87004
    Тим/ 035 Влъчков п. 0556 /      
4 17т АСК "Хоби Кар" Румен Денчев Коев Хонда Сивик-1600 см3 НС3 да С-17053
    / 026   п.      
5 АСК Елена Стоян Георгиев Хонда Сивик-2000 см3 НС3 да С-17030
    Тийм /044 Апостолов п.№5646      
6 15т АМК "ХАСКОВО" Давид Пламенов Рено Клио 2000 см3 НС3 да  
      Будев п.№      
7 АСК Ефко рейсинг Красен Василев Рено Клио /2000 см3 НС3   С17-145
    Казанлък/008   п.№      

 

 

      СВОБОДЕН КЛАС    
           
№ по ред Съст. № Име и № на Клубния лиценз Пилот
Навигатор
автомобил клас
1 1p АСК Русе Кар Ивайло Красимиров Хонда Сивик-1500 см3 свобод.
    Моторспорт / Иванов п.№  
2 2p АСК Флат Аут/ Николай Христов VW голф-2000см3 свобод.
    Flat-Out/009 Николов п.№  
3 АСК Флат Аут/ Боян Милчев Рено Меган /2000 см3 свобод.
    Flat-Out/009 Стоянов п. /  
4 АСК "Хоби Кар" Васил Христов БМВ Е36 - 2800 см3 свобод.
    / Станков п.  
5 АСК "Хоби Кар" Ивайло Димитров ВАЗ 2105 - 1700 см3 свобод.
    / Христов п.№5646  
6 АСК "Хоби Кар" Велизар Николов VW голф 2-1600см3 свобод.
    / Ганев п.№  
7 АСК "Хоби Кар" Иво Иванов Иванов БМВ Е36 - 4400 см3 свобод.
    /   п.№  
8 АСК "Стари Росен Илиев Русев Хонда Сивик-2000 см3 свобод.
    Столици"   п.№  
9 Willi Motorsport IVAN VIOREL Dacia Logan 1597 cm3 свобод.
        п.№ 5692  
10 10р Willi Motorsport VOICU MATEI VW Lupo GTI-1598 cm3 свобод.
        п.№  
11 11р Willi Motorsport BROGGI FABRIZIO VW Lupo GTI-1598 cm3 свобод.
        п.№  
12 12р Willi Motorsport ZACHIA VALENTIN Dacia Logan 1590 cm3 свобод.
        п.№  
13 13р Willi Motorsport CARCEA ANDREI VW Lupo GT -1498 cm3 свобод.
        п.№  
14 14р       свобод.
        п.№  

 

Общ списък заявки за участие в Затворен маршрут Русе 2016

Пор.№ КЛАС СЕРИЯ Състез.№/  лиценз № Спортен клуб/ лиц.№ Водач - Име Автомобил  
1 X2 СПОРТ 4с/88 АСК  "Дианел Рейсинг"/ №32 Даниел Светославов Ковачев Ситроен Саксо/1600 см3  
2 Х2 СПОРТ 2с/201 АСК  "Русе Кар Моторспорт"/№009 Огнян Патенов ВАЗ 2101 /1600 см3  
3 HC4 СПОРТ 37с/130 АСК  "Хоби-Кар"/ Русе/ №055 Искрен Веселинов Веселинов Хонда  Сивик/1600 см3  
4 HC4 СПОРТ 42c/ АСК  "Хоби-Кар"/ Русе/ №055 Владимир Бонев Ганев Лада 2105 /1400 см3  
5 RC/4 СПОРТ 17с/094 АСК "Моторспорт Т-Н"/ №013 Михаил Милков Симеонов Ситроен С2/1600 см3  
6   СПОРТ 3с/ СК "Автоцар Рали-Сервиз"/ Димитър Атанасов  Пенчев Ситроен Саксо/1600 см3  
7   СПОРТ 45c/0348 АСК"4х4 Адвенчър"/012 Николай Бойков Петков Пежо 106/1600 см3  
8   СПОРТ 40c/0349 АСК "Стара Загора" /046 Павел Георгиев Шенков ВАЗ 2105 /1400 см3  
9   СПОРТ 41c/ АСК "Одесос Рейсинг"/ Стоян Драганов Драганов Ситроен Саксо/1600 см3  
10   СПОРТ 66с/ АСК "Вромос"/ Ивелин Марков ВАЗ 2105/  
11   СПОРТ 10с/ АСК "Вромос"/ Иван Михайлов Ситроен Саксо/1600 см3  
12 НС4 СПОРТ 11с/ 257 АСК"Хоби Кар"Русе / 055 Румен Денчев Коев VAZ 2101/1600 см3  
13 НС4 СПОРТ 44с/ 127 АСК"Хоби Кар"Русе / 055 Диян Георгиев Колаков Хонда  Сивик/1600 см3  
14 НС5 СПОРТ 19с/  АСК"Хоби Кар"Русе / 055 Дженгис  Кемалов Хасанов Лада Самара/ 1400 см3  
15 НС4 СПОРТ 43с/ 125 АСК"Хоби Кар"Русе / 055 Велизар Николаев Ганев ФВ Голф 2/1600 см3  
16   СПОРТ 7с/134 АСК "Казанлък Мотор спорт"/035 Симеон Пламенов Симеонов Хонда  Сивик/1600 см3  
17 Х2 СПОРТ 18с/021 АСК"Автомотоклуб Хасково"/ Иван Маринов Бакърджиев Ситроен Саксо/1600 см3  
18   СПОРТ 46c / 178 АСК " Джордан Рейсинг Тим" Ерменко Ерменков Ситроен Саксо/1600 см3  
               
               
Пор.№ КЛАС СЕРИЯ Състез.№/  лиценз № Спортен клуб/ лиц.№ Водач - Име Автомобил  
1 Х3 ТУРИНГ 2т/89 АСК"Дианел Рейсинг "/ 032 Станислав Тодоров Паришков Опел кадет/2000 см3  
2   ТУРИНГ 85т/011 АСК"КА-2 Рейсинг Тийм "/038 Иван Стаменов Влъчков Хонда  Сивик/2000 см3  
3 Х2 ?? ТУРИНГ  12 т/249 АСК  "София-град"/ 026 Илия   Въков   Вълчев ВАЗ 2108 /1600 см3  
4   ТУРИНГ 7т/139 АСК "ЕЛЕНА ТИЙМ"/  Стоян Георгиев Апостолов Хонда Сивик/2000 см3  
5   ТУРИНГ 22т/ АСК "ВРОМОС"/ Петър Бакалов Рено Клио Спорт/  
6   ТУРИНГ 28т/147 АСК "Одесос Рейсинг"/ Боян Милчев Стоянов Рено Меган/ 2000 см3  
               
               
Пор.№   СЕРИЯ Състез.№/  лиценз № Спортен клуб/ лиц.№ Водач - Име Автомобил  
1   МАКСИ 2м/ 225 АСК"КА-2 Рейсинг Тийм "/038 Константин Стефанов Маршавелов Мицубиши Ево 010/2200см3  
2   МАКСИ 4 м/044 АСК "БМВ Клуб България"/ ... Явор  Тодоров  Карастоянов БМВ М3 - 4000 см3  
3 Е  МАКСИ 3м/213 СК "Автоцар Рали-Сервиз"/ Илия Царски Мицубиши Лансер  
4   МАКСИ 1м/ 294 АСК"ВРОМОС"/ Пламен Николаев Камбуров Мицубиши ЛансерЕво9  
5 до3,5 МАКСИ 6м/ 007 АСК  "Ара Мотор Спорт"/ Атанас Димитров Божилов Тойота Селика ЖТ4/ 2000 см2  
6 до3,5 МАКСИ 19м/046 АСК"БМВ клуб България"/ Ивелин Сошев Йотков БМВ Е30 /3200 см3  
7   МАКСИ 21м/ АСК "Дунев Рейсинг"/ Румен Бончев Дунев Мицубиши Ево 7  
8 над 3500  МАКСИ 20м / 017 АМСК "Боила"/ Христо Пламенов Манолов Мицубиши Лансър ЕВО  
9 до3,5 МАКСИ 15м/030 АСК "Арт Рейсинг"/ Стефан  Красимиров Либертинов Фиат Уно-1400к.с. Турбо  
               
               
  ЗАЯВКИ -  СВОБОДЕН КЛАС - Писта Русе 2016      
Пор.№ КЛАС   Състез.№/  лиценз № Спортен клуб/ лиц.№ Водач - Име Автомобил  
1   свободен 1р/005 АСК "Арт Рейсинг"-Варна Петър Обретенов Обретенов Ситроен  Саксо/1600 см3  
2   свободен 2р/087 АСК"Дианел Рейсинг "/ 032 Светослав Димитров Ковачев VW голф/2000см3  
3 1,6 свободен 3р / 46 Bucarest Romania Sergiu Nicolae  WV Lupo Cup / 1600 см3  
4   свободен 4р/A1N1023 Bucarest Romania Cristian Mangri  WV Lupo Cup / 1600 см3  
5   свободен 5р/ Bucarest Romania Mihai Tomescu  WV Lupo Cup / 1600 см3  
6   свободен 6р/108 АСК "Хоби Кар" Русе Ивайло Димитров Христов ВАЗ 2105/ 1700 см3  
7   свободен 7р/256 АСК "Хоби Кар" Русе Ивайло Венелинов Симеонов Хонда Сивик/1600 см3  
8 А5 ( НС5) свободен 8р/ 252 АСК "Рангелов Моторспорт" Мирослав Ангелов Петков Форд Пума 1.4  
9   свободен 9р/ АСК "Хоби Кар" Русе Борис Григоров    
10   свободен 10p/   Стоян Апостолов    
 

Списък заявки за участие за Писта Русе 2015

 

Пор.№ СЕРИЯ Спортен клуб / лиц.№ Водач - Име Автомобил

 

1 СПОРТ АСК"Булкам Рейсинг Тийм" / 053 Румен Коев VAZ 2101
2 СПОРТ АСК"Булкам Рейсинг Тийм" / 053 Михаил Симеонов Cитроен С2/1600 см3
3 СПОРТ АСК  "Дианел Рейсинг"/ №35 Даниел Ковачев Ситроен Саксо/1600 см3
4 СПОРТ АСК  "Хоби-Кар"/ Огнян Патенов ВАЗ 2106 /1600 см3
5 СПОРТ АСК  "Одесос Рейсинг"/56 Калин Кираджиев ВАЗ 2107 /1400 см3
6 СПОРТ АСК "ЕЛЕНА ТИЙМ"/ 039 Слави Рупчев Лада 2105/1600 см3
7 СПОРТ АСК "Вромос"/ Ивелин Марков ВАЗ 2105/
8 СПОРТ АСК "Вромос"/ Радко Петров Пежо 205/
9 СПОРТ АСК "Вромос"/ Тодор Делинешев ВАЗ 2105/
10 СПОРТ СК "Автоцар Рали-Сервиз"/ Димитър Пенчев Cитроен С2/1600 см3
11 СПОРТ "Марина Моторспорт"/ Иван Ангелов Cитроен С2/1600 см3
12 СПОРТ АСК  "Хоби-Кар"/ Джингис Хасанов Пежо 106/1400 см3
         
1 ТУРИНГ АСК"София-Кар Моторспорт"/ 021 Ангел Григорчев РЕНО  Клио /1998 см3
2 ТУРИНГ АСК"Дианел Рейсинг "/ 035 Цветомир Цанков Пежо 206/ 1600 см3
3 ТУРИНГ АСК"Дианел Рейсинг "/ 035 Светослав Ковачев VW голф/2000см3
4 ТУРИНГ АСК"Дианел Рейсинг "/ 035 Станислав Паришков Опел кадет/2000 см2
5 ТУРИНГ АСК  "Хоби-Кар"/ Велизар Ганев VW голф/1600см3
6 ТУРИНГ АСК "Ефко Рейсинг-Казанлък"/ Димитър Кондев Опел Астра/2000см3
7 ТУРИНГ АСК "ЕЛЕНА ТИЙМ"/ 039 Стоян Апостолов Хонда Сивик/2000 см3
8 ТУРИНГ АСК  "Хоби-Кар"/ Диан Колаков Хонда Сивик/1600 см3

 

1 МАКСИ АСК "БМВ Клуб България"/ 15 Явор Карастоянов БМВ М3 - 4000 см3
2 МАКСИ АСК  "Хоби-Кар"/ Велимир Андонов БМВ 325 - 2800 см3
3 МАКСИ АСК  "Хоби-Кар"/ Ивайло Христов ВАЗ 2105/1700 см3
4 МАКСИ АСК "Дунев Рейсинг"/ Румен Дунев Мицубиши Ево 9
5 МАКСИ АСК"Автотранс Рейсинг Тим"/77 Пламен Камбуров Мицубиши ЛансерЕво9
6 МАКСИ АСК "ЕЛЕНА ТИЙМ"/ 039 Симеон Кандаров Форд / 2000 см2
7 МАКСИ СК "Автоцар Рали-Сервиз"/ Илия Царски Мицубиши Лансер
8 МАКСИ АСК"КА-2 Рейсинг Тийм "/051 Константин Маршавелов Мицубиши Ево 010/2200см3
9 МАКСИ АСК "Вромос"/ Петър Петров Пежо 205
10 МАКСИ АСК  "Ара Мотор Спорт"/18 Атанас Божилов Хонда Савик 2000 см2
11 МАКСИ СК "Автоцар Рали-Сервиз"/ Ивайло Т. Петков Мицубиши Лансер
12 МАКСИ СК "Автоцар Рали-Сервиз"/ Светослав Б. Манастирски Мицубиши Лансер
13 МАКСИ Стефан Либертинов-Арт Рейсинг Стефан Либертинов Фиат Уно-1400к.с. Турбо